Pakkeseadmed

Vaakummasinad kodukasutuseks

vaakumkeevitaja vaakum kottide jaoks


Fresh World DVS 2013

Vaakummasin võimaldab toiduained pakendada vaakumkotti õhuga kokkupuute vältimiseks. Vaakumkoti suu käib vaakummasina vahele ja masin pumpab vaakumkambris õhu kotist välja ning seejärel sulatab koti serva kinni. Vaakummasin sobib nt liha- ja kalatoodete, puu- ja köögiviljade, juustu, pasta, kohviubade, jms pakendamiseks. 

Vaata videot! 


vaakummasin vaakumpakendaja kodukasutus

MiniElectric Fresh Pack Pro

Vaakumpakendaja võimaldab toiduained pakendada vaakumkotti õhuga kokkupuute vältimiseks. Vaakumkoti suu käib vaakummasina vahele ja masin pumpab vaakumkambris õhu kotist välja ning seejärel sulatab koti serva kinni. Sobib nt liha- ja kalatoodete, puu- ja köögiviljade, juustu, pasta, kohviubade, jms pakendamiseks.
Antud seade on mõeldud kasutamiseks vaid kodustes tingimustes.

Vaata videot!

pakendaja kodukeevitaja krokodill keevitaja pakkemasin

Käsikeevitajad

Kilekeevitusseade kottide kinni keevitamiseks. Pacman PHT seeriast leiate lihtsaima seadme ehk “krokodilli”. Sobib väiksemate koguste puhul ja saab kasutada ka kilesuka keevitamisel. Varustatud keevitusaja regulaatoriga erineva paksusega kilede keevitamiseks ja seade annab keevituse lőppemisest märku märgutulega.

Mudel: PHT-300/2
Keevituse pikkus: 300mm
Keevituse laius: 2mm


lintkeevitaja masin kilekottide sulgemiseks

Lintkeevitajad

Lintkeevitaja sobib suuremate koguste kilekottide sulgemiseks ning sobib nt ka väiketootmisesse. Kotid läbivad ühtlase jadana keevituselemendi.

Vaata videot!