Vaakumsukk 200 mm õhukanalitega

14,00

Võimalik valmistada soovitava suurusega vaakumkotte.

Vajalik on spetsiaalne masin, mis on meie poes eraldi müügil.

Kilesuka materjal on sobilik kokkupuuteks toiduainetega.

Pakk sisaldab kahte rulli, ühes rullis on 6 meetrit kilesukka.

 

Laost otsas

Tootekood: VAC206000 Kategooria:

Kirjeldus

Ühelt küljelt sile, teiselt küljelt õhukanalitega kilesukk on hea pakendusviis väga erinevate pikkustega toodetele. Õhukanalid on vajalikud täielikuks õhu eemaldamiseks kotist. Kilesukast tootele sobiva vaakumkoti valmistamiseks on vajalik vaakumkeevitaja või lisaks eraldi kilekeevitus. Mõõda välja tootele sobilik kile pikkus, jättes otstesse 3-4 cm vaba ruumi. Vaakummasina abil sulata kinni koti põhi, seejärel aseta kile avatud osast sisse pakendada soovitav toode. Paiguta koti avatud serv masina vahele. Vaakummasin tekitab kotti vaakumi ja sulgeb koti serva sulatades. Kilesuka materjal on sobilik kokkupuuteks toiduainetega. Pakk sisaldab kahte rulli, ühes rullis on 6 meetrit kilesukka.

– Ühelt küljelt siledad, teiselt küljelt õhukanalitega vaakumkotid võimaldavad maksimaalset õhu välja imamist ning blokeerivad hapniku ja niisukuse juurdepääsu, seega püsib Teie toit nendes kottides KAUEM VÄRSKENA.

– Vaakumkottides pakendatud toit on KAITSTUD EBAMEELDIVATE LÕHNADE eest, mis külmikutes toidule külge võivad jääda.

– Peale toidu on võimalik pakendada ka MUID ESEMEID. Näteks pakendatud ehted, fotod, dokumendid või ravimid on kaitstud väliste kahjustuste, oksüdeerumise, kriimistuste, tolmu, kahjurite jms eest.

– Kotid on PARIMA KVALITEEDIGA ning väga vastupidavad.

– Vaakumkottidesse pakendatud toit püsib kuni 5 KORDA KAUEM värskena kui teistesse pakenditesse pakendatud toit. Seega säästate neid kasutades raha ning saate kauem nautida värske toidu maitset.

– Pakendid on valmistatud materialist, mis on VASTAVUSES EU DIREKTIIVIDEGA.

Toode on valmistatud Tartus WELDING GROUP OÜ poolt.

Sulle võib meeldida ka…